Z czego wynika popularność obrazów w stylu vintage?

obraz na ścianie w sypialni

Styl vintage zawsze stanowił źródło inspiracji w szeroko rozumianej kulturze i sztuce, ale obecnie przeżywa swój renesans. Wyraża się przede wszystkim w fascynacji przeszłością. Polega na stosowaniu (w tym noszeniu ubrań czy aranżowaniu wnętrz) rzeczy z innej epoki lub łączeniu stylów pochodzących z różnych epok. Vintage w wystroju wnętrz można osiągnąć na różne sposoby — zarówno poprzez wprowadzenie przedmiotów leciwych i wartościowych (np. antyki) lub też rzeczy wyjątkowo trwałych (np. odrestaurowanych), które z upływem lat nabierają szlachetności. Popularną metodą jest również stosowanie nowych elementów aranżacyjnych, które są tworzone w stylu vintage. Doskonałym tego przykładem są obrazy dostępne w naszej ofercie.

Nowoczesne obrazy vintage w Twoim salonie

Styl vintage wyraża się nie tylko w zamiłowaniu do przedmiotów starych i wartościowych, ale również w fascynacji zestawieniami awangardowymi, nietypowymi, czy wręcz szokującymi. Stanowi idealny wybór dla osób, które chcą podkreślić swój indywidualizm, niebanalne podejście do sztuki i kreatywność. Doskonałym sposobem na aranżację oryginalnego wnętrza jest zastosowanie w nim obrazów vintage.

W zależności od preferencji, obrazy vintage mogą być eleganckie i stonowane lub nietypowe i dynamiczne. W tym przypadku możliwości jest wiele, więc każdy znajdzie dla siebie idealne rozwiązanie. Nasza firma realizuje autorskie projekty, które z powodzeniem mogą stać się najważniejszą dekoracją w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym, a nawet kuchni. Tworzymy przyjemne i ciekawe kompozycje na płótnie, ukazujące akcenty abstrakcyjne, przyjazne zwierzęta lub pejzaże. Wprowadzają do pomieszczenia odrobinę zabawy i humoru, a jednocześnie stanowią gustowną dekorację. Tego typu dekoracja sprawdzi się nie tylko w domu czy mieszkaniu, ale będzie też ciekawym uzupełnieniem wystroju w lokalach handlowych lub usługowych, np. w eleganckim zakładzie fryzjerskim lub hotelu. Obraz vintage to również doskonały pomysł na prezent dla wszystkich miłośników grafiki nowoczesnej, stylu vintage, retro czy skandynawskiego.

Jesteś zainteresowany modnymi obrazami vintage? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl