Czy obrazy drukowane są trwałe?

Czy obrazy drukowane są trwałe?

Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii, pojawia się coraz więcej opcji dekorowania wnętrz. Jedną z nowości są obrazy drukowane na płótnie. W przeciwieństwie do tradycyjnych malowideł powstają dzięki specjalnej drukarce. Zastanawiasz się, czy wydrukowany obraz będzie równie wytrzymały, jak ten stworzony przez malarza? Sprawdź, co należy wiedzieć o drukowanych obrazach.

Czym charakteryzują się drukowane obrazy?

Podobnie jak tradycyjne obrazy, te drukowane powstają na płótnie. W celu uzyskania najwyżej jakości wydruku, stosowane są specjalne, naturalne tusze. Wybrana grafika nanoszona jest na płótno za pomocą drukarki ekosolwentowej. W takim sprzęcie zamiast zwykłego atramentu na bazie wody, używane są pigmentowe atramenty solwentowe. Dzięki zastosowaniu tuszy na bazie rozpuszczalników organicznych, drukowane obrazy są wyraziste i trwałe.

Wszystkie obrazy dostępne dla Państwa w LUdesign Gallery zaprojektowała właścicielka, Agnieszka Nowacka. Oferowane wzory są unikatowe i udostępnione jedynie w naszej galerii. Znajdziecie u nas wiele motywów, w tym obrazy ze zwierzętami i z roślinami. W nowoczesnych wnętrzach świetnie sprawdzą się abstrakcyjne obrazy na płótnie. Szeroki wybór wzorów gwarantuje łatwość dopasowania obrazu do różnych stylów wnętrz i osobistych preferencji.

Zalety obrazów drukowanych na płótnie

Jeśli szukasz ciekawej ozdoby do mieszkania, warto rozważyć zakup drukowanego obrazu. Są długotrwałe, a barwy na nich niezwykle żywe. Tusze używane do wydruku obrazów są ekologiczne i w pełni bezpieczne dla zdrowia. Druk jest bezwonny i wodoodporny. W przeciwieństwie do namalowanego obrazu nie trzeba martwić się o to, że po kilku latach farba zacznie łuszczyć się i blednąć.

Malowane obrazy często osiągają wysokie ceny, przez co są poza zasięgiem wielu osób. W porównaniu obraz drukowany na płótnie oferuje wysoką jakość przy niewielkim koszcie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, obrazy dostępne są w kilku wymiarach, co umożliwia dobranie rozmiaru do danej przestrzeni. Zakupiony u nas obraz jest od razu gotowy do powieszenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl